טראוויס בארקר Travis Barker x BP Skull Collection

Buster + Punch London
Travis Barker Skull Collection
BAO Presents

Skull Collection

by Travis Barker x buster + Punch
Travis Barker Skull Collection
Travis Barker Skull Collection הסיפור שלנו

טראוויס בארקר

טראוויס בארקר הוא מוזיקאי, מתופף ומפיק אמריקאי מלוס אנג'לס. כחבר בלהקת בלינק-182, הוא נחשב לאחד המתופפים המשפיעים ביותר של זמננו. עבודתו כשותף ומפיק הביאה אותו לעבוד עם אמנים כמו פוסט מאלון, מאשין גאן קלי, JXDN ויאנג תאג. הוא פורץ את הגבולות בין היפ הופ, רוק ופאנק.

טראוויס והבעלים של בסטר ופאנצ׳, מסימו בסטר מינאלה, שפכו את דמם, זיעתם וסגנונם לתוך שיתוף פעולה שמטשטש את הגבולות בין מוזיקה, אופנה ועיצוב פנים. אוסף הגולגולות הבנויים ממתכות מוצקות ומלוטשים בעבודת יד כדי להבטיח שכל פריט הינו ייחודי.

בפעם הבאה שתכוונו את התופים, תסגרו את הדלת או תדליקו את האור, אולי תרגישו כמו רוקסטאר.

Buster + Punch London
“I’ve been obsessed with skulls forever – from the first time I saw artists like Pushead, who put skulls on the Misfits and Metallica albums, and Zero skateboards back in the day. I’ve always loved them, they scream rock ’n’ roll, they scream danger and poison. Skulls stand against everything, so to present them in a way like this and take it to a new level is special.”
Travis Barker Skull Collection Door Stop
Buster + Punch London
Travis Barker Skull Door Stop מעצורים לדלתות

[סוג. Door Stop.]

מעצור לדלת בצורת גולגולת המוסיפה דרמטיות לכל כניסה. הגולגולת עשויה ממתכת מוצקה ויצוקה, מלוטשת ומעובדת ביד עם סמל B+P & TB חרוטים בחלק העליון. כוללת שכבה בתחתית נגד החלקה כדי למנוע שריטות לרצפה. תהליך היציקה הייחודי מבטיח שאין שני מעצורים זהים.

Travis Barker Skull Cabinet Knobs
Travis Barker Skull Door Stop ידיות כפתור לארונות

[סוג. Cabinet Knob.]

ידית לארונות בצורת גולגולת, עשויה ממתכת יצוקה מותכת, מעודנת ומלוטשת בקפידה בעבודת יד. מוטבעת בסמלי B+P & TB משני הצדדים. הוסיפו אחת כזו על דלת ארון או מגירה, והיא תמשוך מלא תשומת לב. הודות לתהליך היציקה, כל ידית היא ייחודית ואין עוד אחת כמוה.

Buster + Punch London
Travis Barker Skull Collection Bowl
Buster + Punch London
Travis Barker Skull Bowl קערות

[סוג. Bowl.]

קערת גולגולת כבדה במיוחד. עשויה ממתכת יצוקה מוצקה ומלוטשת מבפנים בעבודת יד, בעוד שהחלק החיצוני נשאר מחוספס, גולמי וייחודי. מוטבעת בסמלי TB & B+P חרוטים. תהליך היציקה מבטיח שכל קערה היא מקורית וייחודית במינה.

Travis Barker Skull Collection Bowl Technical Drawing
Travis Barker Skull LA LDN Buster & Punch
Travis Barker Skull LA LDN Buster & Punch
Travis Barker Skull Candle Holder פמוטים

[סוג. Candle Holder.]

פמוט בצורת גולגולת מעודנת ואופנתית. עשויה ממתכת יצוקה, מלוטשת ומעובדת בידיים מיומנות. מוטבעת בסמלי TB & B+P חרוטים. תהליך היציקה מבטיח שכל פריט הוא ייחודי.

Buster + Punch London
Travis Barker Skull Necklace
Travis Barker Necklace שרשראות

[סוג. Necklace.]

שרשרת 'קובנית' עם גולגולת העשויה ממתכת יצוקה מוצקה. הגולגולת חתוכה באמצע כך שתשב צמודה לעור, וכוללת סמלי TB & B+P חרוטים בצד האחורי. כמו כל פריט יצוק, אין שתי שרשראות זהות.