חדשות ועדכונים

מנורת תלייה BUSTER & PUNCH / HEAVY METAL

העיפו מבט בתאורה לבית של Buster & Punch ומצאו את המנורות שיכניסו לכם אור הביתה.

בסטר ופאנצ׳ Heavy Metal Chandelier — בסט דיל שופ— אתר היבואן הרשמי בישראל
בסטר ופאנצ׳ Heavy Metal Chandelier — באו ביי דילן — אתר היבואן הרשמי בישראל

התפתחות התאורה

תאורה תמיד הייתה חלק בלתי נפרד מעולם עיצוב הפנים. משימוש בנרות ומנורות שמן בימי הביניים ועד המגוון הרחב של מוצרי התאורה שיש לנו היום, הכולל נורות לד חסכוניות באנרגיה. לתאורה יש תפקיד עוצמתי בקביעת האווירה בכל חדר וחדר בבית. בתקופות שונות נעשה שימוש בסוגי תאורה שונים, כל אחד מהם משקף את מגמות העיצוב של אותה תקופה. האדרכילות וחשיבות האור במבנה בתקופת הבארוק למשל, ששלטה באירופה מהמאה ה-16 ועד אמצע המאה ה-18, התאפיינו בשימוש בנברשות מפוארות ומנורות מעוטרות, בעוד שהעידן המודרני אימץ עיצובים פשוטים ומינימליסטיים. אבולוציית התאורה התפתחה מאוד, וגם העיצובים המשלימים אותם הפכו למגוונים יותר.

מנורות תליה הפכו למאפיין קריטי אצל מעצבים ואדריכלים ברחבי העולם. הודות לנורות המודרניות שפחות מסנוורות, כמו נורת ה-Buster Bulb שלנו, התליון היא דרך פשוטה להאיר חלל שלם ללא צורך בהתקנת מקורות אור רבים.

איפה היינו בלי ה-Buster Bulb? עדיין היינו מסתכלים על מפלצות הפלסטיק הלבנות והאיומות האלו! נורת ה-LED המעוצבת הראשונה בעולם יהיה לה תמיד מקום בליבנו, וגם בביתכם.

מנורת תלייה BUSTER & PUNCH / HEAVY METAL - bao by Dylan - באו אתר היואן הרשמי בישראל

מנורת תלייה BUSTER & PUNCH / HEAVY METAL - bao by Dylan - באו אתר היואן הרשמי בישראל

קולקציית התאורה בסטר ופאנצ׳

הקולקציה עשויה ממתכות מוצקות וכוללת שני עיצובים ייחודיים: עיצוב ליניארי וצולב, כל אחד מוסיף נופך יוצא דופן של אלגנטיות וסטייל המתאים לכל חלל.

העיצוב הליניארי מציע מראה מלוטש ועכשווי עם קווים נקיים היוצרים אסתטיקה מינימליסטית, והינו מושלם עבור חללי פנים מודרניים. לעומת זאת, הפרופיל הצולב (Cross Knurl) הוא אידיאלי עבור אלה המעוניינים ליצור חלל תעשייתי ואלגנטי המוסיף עומק ועניין.

קולקציית התאורה של Buster + Punch היא הצהרה לכל חדר. הקולקציה משלבת פונקציונליות עם אסתטיקה, ויוצרת פתרונות תאורה פרקטיים ויפים כאחד. השימוש במתכות מוצקות מבטיח שהקולקציה תהיה עמידה, בעוד שהעיצובים הייחודיים מוסיפים עומק של תחכום לתפאורה.

בעולם מנורות התלייה, ה-Heavy Metal בשילוב עם נורת Buster Bulb מציג דרמה בכל חלל. ועם מגוון חומרים וגימורים לבחירה מהקולקציה, יש לנו את כל המרכיבים החיוניים שאתם צריכים כדי ליצור גוף תאורה מותאם אישית. אחד שמתכתב בצורה הטובה ביותר עם טעמכם והעיצוב הכללי שקיים בחלל. בין אם אתם מחפשים סטייטמנט או פתרון תאורה פונקציונלי, בקולקציית התאורה של Buster + Punch יש משהו שיתאים לכל טעם וסגנון.

העיפו מבט בתאורה לבית של Buster & Punch ומצאו את המנורות שיכניסו אור הביתה. השתמשו בתליון אחד או יותר, האפקט תמיד עוצר נשימה.

קבלו עדכונים מבאו. הרשמו ממש כאן.

על שליחת טופס זה אני מסכים לתקנון ולמדיניות הפרטיות של אתר בסט דיל שופ ועל קבלת תוכן פרסומי עד לביטול.